Strop z aktivních kazet (úseky vaření a umývání nádobí)

Vysouvatelný a zasouvatelný modulární stropní systém pro efektivní, velkoplošné zachycování kuchyňských výparů a přivádění čerstvého vzduchu s minimálním vířivým prouděním. Díky použití nerezové oceli CNS 1.4301 je v celé ploše odolný proti prostupu plamenů. Vysoká účinnost odlučování tuků
(až 97 %) díky minimálním výrobním tolerancím.


Strop z plochých kazet (úseky vaření, výdeje pokrmů, umývání nádobí a přípraven)

Při zohlednění individuálních kuchyňských potřeb lze pro přívod čerstvého vzduchu při nižší intenzitě výměny vzduchu použít místo stropu z aktivních kazet rovněž ploché kazety pro přívod čerstvého vzduchu. Také tento systém zaručuje velkoplošné přivádění čerstvého vzduchu bez průvanu a tvoří spolu s dalšími konstrukčními prvky kompaktní stropní systém.

Strop z plochých kazet pro přívod čerstvého vzduchu s funkcí absorpce hluku (úseky výdeje pokrmů, umývání nádobí a přípraven)

Tento stropní systém, který je založený na stropu z plochých kazet, spojuje funkci přivádění čerstvého vzduchu s funkcí absorpce hluku. Zvláštností je spojení těchto dvou funkcí v jedné ploše a výsledná optimální redukce hluku.

Speciální odlučovače - konvexní i konkávní (úseky vaření)

Vysoce výkonné odlučovače umožňují koncentrované odsávání nad kuchyňskými přístroji s intenzivním vývinem mastných výparů. Optimální hygiena a stabilita díky použití nerezové oceli CNS 1.4301.


Osvětlení (úseky vaření, výdeje pokrmů, umývání nádobí a přípraven)

Integrovaná svítidla zajišťují optimální osvětlení pracoviště podle aktuálních směrnic. Jsou osazena světelnými zdroji pro vlhké prostory s krytím IP 54 a určena pro použití ve velkokuchyních. Zvláštností je napojení osvětlovacích těles na přívod čerstvého vzduchu v odvodních zónách. Díky tomu se pod průsvitným krytem svítidla vytváří vzduchový polštář, který chrání osvětlovací těleso před znečištěním. Svítidla zajišťují na pracovních plochách udržovanou osvětlenost min 500 lx v celé ploše prostoru.


Osvětlovací LED pásky

LED pásky jsou integrované do nosných profilů, mají předepsanou ochranu a krytí (IP54). Zajišťují na pracovních 
plochách udržovanou osvětlenost min 500 lx v celé ploše prostoru.Technická dokumentace.pdf Technická dokumentace.pdf
Size : 3227.694 Kb
Type : pdf
Plochý stropní systém GIF.ppt Plochý stropní systém GIF.ppt
Size : 5668 Kb
Type : ppt